RADY A NÁVODY » ZIPPO - výměna kamínku
Výměna kamínku

Kamínek je potřeba vyměnit, pokud se škrtací kolečko volně protáčí, nebo naopak zasekává. Kamínek je potřeba vyměnit dříve, než se starý zasekne mezi zapalovačem a škrtacím kolečkem. Insert (vnitřek zapalovače) vyjměte a otočte vzhůru nohama. Na spodní straně uvidíte hlavičku šroubku, který uvolněte a pomalu vyjměte ven.Na konci šroubku je pružinka, která přitláčí kamínek ke škrtacímu kolečku. Vytřepte zbytek kamínku z insertu, vložte kamínek nový a zasuňte zpět šroubek s pružinkou a jemně utáhněte.Vložte insert zpět do zapalovače a vyzkoušejte, jak škrtá. Pokud kolečko drhne, povolte šroubek s pružinkou.

V originálním ZIPPO zapalovači doporučujeme používat vždy originální kamínky.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

YjBmMjI0Y2